אתר עורך דין פלילי – אדי אבינועם שואף להבטיח כי שירותיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. השקענו משאבים רבים בכדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר עורך דין פלילי – אדי אבינועם:
אתר עורך דין פלילי – אדי אבינועם' מנגיש את האתר ע”י שירות המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותו להנחיות נגישות תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

הסדרי נגישות בכתובת משרדנו –
משרדנו הממוקם בכתובת: משה לוי 11 (בניין UMI), ראשון לציון, נגיש ומונגש לכניסת כל אדם, לרבות גישה עם כיסא גלגלים,הבנין מאובזר ברמפה, דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיע בשעריהן, והמשרד הממוקם בקומה 3 בבניין, מאפשר גישה נוחה, מהירה וללא התעכבויות- לכל אדם החפץ בכך.

הפעלת תפריט הנגישות:
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות באתר על ידי לחיצה על אייקון הנגישות המופיע בפינה השמאלית תחתונה של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

כתב ויתור:
אתר 'עורך דין פלילי – אדי אבינועם' ממשיך במאמציו לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו עם מוגבלות.

במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים את האתר באופן קבוע באמצעות סורק נגישות לזיהוי ותיקון כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו.
למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר, יתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה שלא מצאנו או זיהינו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך:
אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו ונשמח לסייע. וכן אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא שלח לנו פניה.

דוא”ל: eddie@hotufi.net 03-9524198

תאריך עדכון: 23.08.2023

 

דילוג לתוכן