­

עבירות המתה

עורך דין פלילי עבירות רצח – עבירות הריגה – המתה.

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם מטפל בנושא של הגנה משפטית לנאשמים ברצח או עבירת הריגה או המתה . שלושה סוגי עבירות המתה או עבירות קטלניות מתקיימות על פי החוק במדינת ישראל: עבירת הרצח. עבירת ההריגה. עבירת גרימת מוות ברשלנות. למשרדנו ניסיון רב בטיפול של עורך דין גרימת מוות ברשלנות.

ההבדלים בין 3 סוגי העבירות האלו הוא מהותי לא רק במחשבה הפלילית השונה הנדרשת לצורך הרשעה בכל אחת מן העבירות לעיל אלא אף בתוצאה הענישתית המתלווה לכל אחת מן ההרשעות בעבירות הללו.

בעוד שהעונש על הרשעה בעבירת רצח הוא מנדטורי – לאמור מאסר עולם, העונש על הרשעה בעבירת ההריגה הוא עד 20 שנות מאסר ועל עבירת גרם המוות ברשלנות – עד 3 שנות מאסר.
המדובר בעבירות חמורות והסתייעות בעו"ד פלילי המנוסה בטיפול בתיקי המתה, הוא חיוני למיקסום ההצלחה בטיפול המשפטי הרגיש הנדרש בתיקים שכאלו.

הגנה משפטית לחשוד ברצח – משרדנו מעניק הגנה משפטית לחשודים ברצח – ייצוג משפטי לחשוד ברצח , עורך דין פלילי ייעוץ משפטי לחשודים ברצח, ליווי משפטי לנאשם ברצח , ייעוץ משפטי עבירות רצח עורך דין פלילי עבירות רצח.
הגנה משפטית לנאשם בהריגה – משרדנו מעניק הגנה משפטית לחשודים בהריגה – עורך דין פלילי ייעוץ משפטי לחשודים בהריגה, ליווי משפטי לנאשם בהריגה.
הגנה משפטית לנאשם בגרימת מוות ברשלנות – משרדנו מעניק הגנה משפטית לחשודים בגרימת מוות ברשלנות – עורך דין פלילי ייעוץ משפטי לחשודים בגרימת מוות ברשלנות, ליווי משפטי לנאשם בגרימת מוות ברשלנות.

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם מטפל ומעניק הגנה משפטית בתיקים פליליים בתחום עבירות המתה, עבירות הריגה , עורך דין פלילי גרימת מוות ברשלנות , עורך דין פלילי עבירות רצח וכו .

משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם הוא בעל נסיון משפטי רב בטיפול בתיקי המתה, מספק ייצוג משפטי לחשודים ברצח לאורך שנים רבות, כשלאחרונה גם בתיק המייחס עבירת רצח לראש מועצת ג'וליס סלמאן עאמר ותיקים נוספים רבים שקיבלו סקירה תקשורתית. להתרשמות תוכלו לקרוא בלשונית "כתבו עלינו".

השתמשתם בנשק – מה הסיכוי שתזוכו בתיק רצח?

,

השתמשתם בנשק – מה הסיכוי שתזוכו בתיק רצח? אתם אזרחים למופת, רכשתם נשק, ביצעתם הדרכה וחידשתם רישיון כחוק. האם הכלי שאמור להגן עליכם ימלא את ייעודו ? האם באמת במדינת ישראל, יש למי העושה שימוש ...קרא עוד

ראש מועצת גוליס

ראש מועצת ג'וליס לשעבר. רצח או הגנה עצמית?

, ,

רצח או הגנה עצמית ? רקע אישי של סלמאן עאמר: סלמאן עאמר אדם נורמטיבי בעל עבר בטחוני שמאמין במערכות המדינה. שירת בצה"ל בתחילת שנות ה-80 של המאה ה-20. יצא לקורס מ"כים בתקופת מלחמת לבנון הראשונה ...קרא עוד

איך לבחור עו"ד פלילי לטיפול בתיקכם הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את עורך הדין הפלילי שיתאים לטיפול בעניינכם? לרוב המסתבכים לא יהיה שמץ של מושג... נקלעתם לסיטואציה ...קרא עוד

עו"ד פלילי אדי אבינועם – שחרור סלמאן עאמר, ראש מועצת ג'וליס, המואשם בעבירת רצח בכוונה תחילה.

, ,

עו"ד פלילי אדי אבינועם בשחרור סלמאן עאמר, ראש מועצת ג'וליס , המואשם ברצח בכוונה תחילה.

דילוג לתוכן