­

אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה

בפשטות, כל אירועי האלימות והתקיפה למינהם וסוגיהם לרבות עבירות איומים הקורים ומתרחשים בתוך המשפחה ייקראו – עבירות אלימות במשפחה או בעגה המשפטית – עבירות אלמ"ב , ויזכו לקידום חקירתי מתועדף בתחנות המשטרה ולקבלת החלטות מהירה יחסית באם התלונה תיגנז או שמא התלונה על הסטירה, בעיטה יריקה, או חמור מכל אלו, תבשיל לכתב אישום פלילי כנגד הפוגע או הפוגעת. גורמי החקירה המשטרתיים ובהמשך גורמי התביעה או הפרקליטות, רגישים ביותר לתלונות על אלימות המוגשות מטעם בני הזוג כלפי בנות זוגם ולהיפך, כמו גם תלונות על אלימות כלפי הילדים. כולנו עדים לאותם מקרים טראגיים מדי שנה המסתיימים לצער לב במות בן או בת זוג. בין היתר, מן הטעם הזה, לכשמוגשת תלונה במשטרה מצד אשה, למשל כלפי בעלה, על תקיפתה אותה או איומים ברצח שהושמעו כלפיה מצד בעלה, הבעל עשוי למצוא עצמו עצור ממש בין כתלי סורג ובריח ואף אם ישתחרר ממעצרו, עלול הוא להיות מורחק מביתו ואף להיות מוגבל בתנועותיו למה שמכונה "מעצר בית", זאת גם כאשר לעתים זועק הבעל זעקת חפותו. טיפול בתיקי אלימות במשפחה מחייב רגישות, מקצועית וחשיבה יצירתית. לאור העובדה כי פעמים רבות תלונות מטעם בני הזוג כלפי בנות הזוג ולהפך, באות לא ממקום של רצון לפרק את התא המשפחתי, כאשר בפועל תלונה שכזו יכולה להוביל לפירוק התא המשפחתי.

משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם הוא בעל נסיון עשיר בטיפול במאות  תיקי עבירות אלימות במשפחה,בעבר ובהווה, בתיקי תקיפה ,גרימת חבלות ואיומים, כשמרבית הלקוחות הם אזרחים נורמטיביים – שההליך הפלילי נפל על ראשם כרעם ביום בהיר ונדרשה רגישות מיוחדת בטיפול המשפטי ומתוך חתירה לתוצאה המיטבית שתחזיר חייהם למסלול שקדם להליך הפלילי. דוגמאות מזעריות לתיקים שטיפלנו מובאות למטה.

איך לבחור עו"ד פלילי לטיפול בתיקכם הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את עורך הדין הפלילי שיתאים לטיפול בעניינכם? לרוב המסתבכים לא יהיה שמץ של מושג... נקלעתם לסיטואציה ...קרא עוד

סגירת תיק פלילי בעילת "היעדר אשמה" לאחר בקשה לסגירת תיק שמשרדנו הגיש.

, , , ,

תיקה הפלילי של לקוחתנו שייחס לה אלימות כלפי קטין נסגר בעילת היעדר אשמה בעקבות בקשה לסגירת תיק שהגשנו.

ביטול כתב אישום בתיק אלימות ואיומים קשים .

, , ,

אין תענוג וסיפוק גדולים יותר מביטול כתב אישום עבור לקוח חרד ומפוחד . ביטול כתב אישום וסגירת תיק פלילי שייחס ללקוחי עבירות אלימות ואיומים.