­

עבירות צווארון לבן – עורך דין פלילי אדי אבינועם עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבןעורך דין פלילי הגנה משפטית לנאשמים או חשודים בעבירות "צווארון לבן" ,

עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבן הם קבוצה של עבירות רבות שאפיונן בדרך כלל בא לביטוי בדרכים בלתי אלימות וכשמלווה להן הרצון לרווח כספי או לטובת הנאה.

מגוון התחומים בהם עוסק עו"ד לענייני עבירות צווארון לבן – עורך דין עבירות שוחד – ייצוג נאשמים עבירות צווארון לבן – עורך דין עבירות מרמה – עורך דין עבירות גניבה – עורך דין עבירות הונאה, הגנה משפטית לנאשם בעבירות מחשב – מספק הגנה משפטית לנאשמים בעבירות צווארון לבן, ייצוג חשודים בעבירות צווארון לבן, עבירות מחשב, מעילה, עבירות מרמה, עבירות זיוף, עבירות מס, עבירת הפרת אמונים, עבירת מתן טובות הנאה, עבירת מתן שוחד, עבירת לקיחת שוחד, עבירת זיוף, עבירת רישום כוזב במסמכי תאגיד.

עורך דין עבירות צווארון לבן – עורך דין עבירות שוחד, מעילות, הונאות ומרמה – ליבת עבריינות הצווארון הלבן תכלול עבירות מרמה והונאה של יחידים או ארגונים ומוסדות, עבירות שחיתות שלטונית ופשיעה כלכלית, מעילות, ייעוץ משפטי מרמה והונאה, עבירות מס על כל סוגיהן, זיוף, מתן שוחד, קבלת שוחד, גניבה ממעביד, גניבה בידי מורשה, מעשי תרמית ואף עבירות מחשב. זוהי רשימה חלקית בלבד של עבירות הנכללות במשפחת עבריינות הצווארון הלבן.

עורך דין עבירות מתן טובות הנאה – עבירה זו היא ממשפחת עבירות השוחד שבדרך כלל ניתן לאדם בעל תפקיד ציבורי וכאשר יש חשד בעבירת מתן טובות הנאה כדאי ורצוי להתייעץ תחילה עם עורך דין עבירות מתן טובות הנאה, אשר הינו עו”ד פלילי מנוסה בתחום זה, יבחן וימליץ על אופן ההגנה וניהול המשפט.

ייצוג משפטי עבירות צווארון לבן

משרדנו מתמחה בעבירות צווארון לבן ומייצג נחקרים, חשודים ונאשמים בתיקים של עבירות צווארון לבן – עו"ד פלילי – ייצוג משפטי עבירות צווארון לבן אשר דורשות לרוב הבנה וידע משפטי וכלכלי.
הגנה משפטית עבירות שוחד – עבירות השוחד הן מהחמורות שבעבירות המרמה וההונאה. עבירות שוחד הן גם מהנפוצות שבין עבירות צווארון לבן.
הגנה משפטית מעילות – נקראתם לחקירה בעניין חשד למעילה – פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי.

ייצוג משפטי בעבירות צווארון לבן הגנה משפטית של עורך דין פלילי על עבירות מחשב, עבירות מעילה, עבירות מרמה, הפרת אמונים, מתן טובות הנאה בתמורה לשוחד, סחר לפי מידע פנים, שחיתות שלטונית, קשרים לא ראויים בין הון ושלטון, עבירות מס, עבירות שוחד, עבירות על חוק ההגבלים העסקיים, עבירות על חוק ניירות ערך ועבירות על חוק איסור הלבנת הון ובכללן העבירות הבאות:

 • לקיחת שוחד – סעיף 290 לחוק העונשין
 • מתן שוחד – סעיף 291 לחוק העונשין
 • קבלת דבר במרמה – סעיף 415 לחוק העונשין
 • קבלת דבר בתחבולה – סעיף 416 לחוק העונשין
 • זיוף – סעיף 418 לחוק העונשין
 • רישום כוזב במסמכי תאגיד – סעיף 423 לחוק העונשין
 • עושק – סעיף 431 לחוק העונשין
 • מרמה במס הכנסה – סעיף 220 לפקודת מס הכנסה
 • עבירות מע"מ – סעיף 117 (א) לחוק מס ערך מוסף
 • תרמית בקשר לניירות ערך – סעיף 54 לחוק ניירות ערך
 • גניבה ממעביד ו/או גניבה בידי מורשה

עורך דין עבירות שוחד

עבירת שוחד מתייחסת אל מתן שוחד, קבלת שוחד ותיווך לשוחד. עורך דין עבירות שוחד יכול לסייע לחשודים או נאשמים בעבירות שוחד.

עורך דין עבירות שחיתות שלטונית

בכל צורות הממשל עלולות להתרחש תופעות של שחיתות שלטונית בה עושה החשוד או הנאשם  שימוש לרעה במשרה ציבורית. שחיתות שלטונית או שחיתות פוליטית, היא סוג אחד משלל השחיתויות המוכרות ובהן נכללות עבירות שוחד, הפרת אמונים ומרמה. משרדנו מספק הגנה משפטית גם לנאשמים או חשודים בעבירות אלה.

הגנה משפטית מעילות

מעילה בכספים היא עבירה פלילית המשוייכת לעבירות צווארון לבן. זומנתם לחקירה או נחשדתם בעבירת מעילה בכספים – משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם מעניק הגנה משפטית לחשודים במעילה בכספים – הגנה משפטית מעילות.

קבלת דבר במרמה

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם מספק הגנה משפטית לחשודים או נאשמים בעבירות של קבלת דבר במרמה. ייצוג משפטי עבירות צווארון לבן – טיפול של עורך דין פלילי קבלת דבר במרמה מעוגנת בסעיף 415 לחוק העונשין, כאשר שלושת הרכיבים אשר צריכים להתקיים על מנת לסלול עתירת המדינה להרשעת הנאשם בביצוע עבירה זו הנם: "דבר", "מרמה", וכן "קבלה" של אותו דבר במרמה. "הדבר" מוגדר כמטלטלין, מקרקעין, זכות או טובת הנאה שמתקבלים ע"י מבצע העבירה תוך הצגת מצג שווא הגורם לנותן להאמין כי מתקיים בפניו, באופן מוטעה, מצג אמיתי. עבירות קבלת דבר במרמה הנן עבירות נפוצות תחת מסגרת עבריינות הצווארון הלבן.

משרד משרדנו מספק גם ייעוץ משפטי לחשוד בעבירות מתן טובות הונאה, ייעוץ משפטי בחקירה – עו"ד פלילי אדי אבינועם הוא בעל נסיון רב בניהול תיקי עבירות צווארון לבן פשוטים או מורכבים, שחלקם זכו להד תקשורתי, בינהם "גלגלי הכסף" – פרשיית הונאת המיליונים  מול המוסד לביטוח לאומי, כשלאחרונה התקבל הסדר טיעון בעניין לקוח משרדנו, איש ציבור בכיר, לפיו על אף כתב אישום התחלתי של לקיחת שוחד קבלת דבר במרמה הפרת אמונים ועוד, תיקו יסתיים בעבודות שירות בלבד ! פרשת "ישראל ביתנו" בעבירות השוחד שיוחסו לח"כ לשעבר, פאינה קירשנבאום ונציגי ציבור אחרים, שם הסתיים עניינו של לקוחנו אף הוא בעבודות שירות , ופרשת השחיתות הציבורית שיוחסה לח"כ דוד ביטן ואחרים, שם ייצג עו"ד אדי אבינועם את אחד היזמים המוחשדים במתן שוחד לקידום עניינים אישיים.

הרצאה בכנס עורכי הדין

אלטרנטיבות להליך הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

הרצאה שלי בנושא "אלטרנטיבות להליך הפלילי" בכנס הארצי של עורכי הדין באילת מאי 2022 דברים שאמרתי מנקודת מבטי כסניגור פלילי מזה 27 שנים, במסגרת הפאנל המשפטי בעניין ״אלטרנטיבות להליך הפלילי - המהפכה השקטה ״, שהתקיים ...קרא עוד

ראש מועצת גוליס

ראש מועצת ג'וליס לשעבר. רצח או הגנה עצמית?

, ,

רצח או הגנה עצמית ? רקע אישי של סלמאן עאמר: סלמאן עאמר אדם נורמטיבי בעל עבר בטחוני שמאמין במערכות המדינה. שירת בצה"ל בתחילת שנות ה-80 של המאה ה-20. יצא לקורס מ"כים בתקופת מלחמת לבנון הראשונה ...קרא עוד

איך לבחור עו"ד פלילי לטיפול בתיקכם הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את עורך הדין הפלילי שיתאים לטיפול בעניינכם? לרוב המסתבכים לא יהיה שמץ של מושג... נקלעתם לסיטואציה ...קרא עוד

מחיקת הרשעה פלילית בתיק חמור.

, , , ,

בעקבות פנייתנו לנשיא המדינה, נשיא המדינה נענה לבקשתנו ומחק הרשעה פלילית שהפריעה מאד ללקוחנו בחייו המקצועיים והאישיים.

שירות לתועלת הציבור מאסר על תנאי וצו מבחן בלבד לעובדת בנק שגנבה 100 אלף ש"ח מהבנק בו עבדה

, , ,

בית המשפט השתכנע שלא להחמיר בענישה כפי שביקשה המדינה וקבע ענישה מקלה מאד של שירות לתועלת הציבור, צו מבחן ומאסר על תנאי בלבד בעבירת פשע של גניבה ממעביד - עובדת בנק שגנבה 100 אלף ש"ח ...קרא עוד

עבודות שירות למשה קליסקי, מבכירי עולם הספורט לשעבר, בעבירת שוחד בפרשת "ישראל ביתנו".

, , ,

עבירות כלכליות - מאמר בפרשת ישראל ביתנו: עבודות שירות למשה קליסקי מבכירי עולם הספורט לשעבר בעבירות שוחד בפרשת ישראל ביתנו   טיעוניו של עו"ד פלילי אדי אבינועם התקבלו בבית המשפט המחוזי בתל אביב ובית המשפט ...קרא עוד

עו"ד פלילי אדי אבינועם בייצוג קצין משטרה בכיר בסגירת תיקו הפלילי, העברתו לדין משמעתי וסיום העניין בענישה מקלה מאד!

,

עו"ד פלילי אדי אבינועם בייצוג קצין משטרה בכיר בסגירת תיקו הפלילי, העברתו לדין משמעתי וסיום עניינו בענישה מקלה מאד!   לחצו על הכותרת על מנת לקרוא הכתבה באתר "פוסטה".

עו"ד פלילי אדי אבינועם – שחרור סלמאן עאמר, ראש מועצת ג'וליס, המואשם בעבירת רצח בכוונה תחילה.

, ,

עו"ד פלילי אדי אבינועם בשחרור סלמאן עאמר, ראש מועצת ג'וליס , המואשם ברצח בכוונה תחילה.

דילוג לתוכן