­

עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבןעורך דין פלילי הגנה משפטית לנאשמים או חשודים בעבירות "צווארון לבן" , עבירות צווארון לבן הם קבוצה של עבירות רבות שאפיונן בדרך כלל בא לביטוי בדרכים בלתי אלימות וכשמלווה להן הרצון לרווח כספי או לטובת הנאה. ליבת עבריינות הצווארון הלבן תכלול עבירות מרמה והונאה של יחידים או ארגונים ומוסדות, עבירות שחיתות שלטונית ופשיעה כלכלית, מעילות, עבירות מס על כל סוגיהן, זיוף, מתן שוחד, קבלת שוחד, גניבה ממעביד, גניבה בידי מורשה, מעשי תרמית ואף עבירות מחשב. זוהי רשימה חלקית בלבד של עבירות הנכללות במשפחת עבריינות הצווארון הלבן. ייצוג משפטי עבירות צווארון לבן יכולות לכלול גם עבירות מחשב, מעילה, מרמה, הפרת אמונים, מתן טובות הנאה בתמורה לשוחד, סחר לפי מידע פנים, שחיתות שלטונית, קשרים לא ראויים בין הון ושלטון, עבירות מס, עבירות שוחד, עבירות על חוק ההגבלים העסקיים, עבירות על חוק ניירות ערך ועבירות על חוק איסור הלבנת הון ובכללן העבירות הבאות:

 • לקיחת שוחד – סעיף 290 לחוק העונשין
 • מתן שוחד – סעיף 291 לחוק העונשין
 • קבלת דבר במרמה – סעיף 415 לחוק העונשין
 • קבלת דבר בתחבולה – סעיף 416 לחוק העונשין
 • זיוף – סעיף 418 לחוק העונשין
 • רישום כוזב במסמכי תאגיד – סעיף 423 לחוק העונשין
 • עושק – סעיף 431 לחוק העונשין
 • מרמה במס הכנסה – סעיף 220 לפקודת מס הכנסה
 • עבירות מע"מ – סעיף 117 (א) לחוק מס ערך מוסף
 • תרמית בקשר לניירות ערך – סעיף 54 לחוק ניירות ערך
 • גניבה ממעביד ו/או גניבה בידי מורשה

קבלת דבר במרמה

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם מספק הגנה משפטית לחשודים או נאשמים בעבירות של קבלת דבר במרמה. טיפול של עורך דין פלילי קבלת דבר במרמה מעוגנת בסעיף 415 לחוק העונשין, כאשר שלושת הרכיבים אשר צריכים להתקיים על מנת לסלול עתירת המדינה להרשעת הנאשם בביצוע עבירה זו הנם: "דבר", "מרמה", וכן "קבלה" של אותו דבר במרמה. "הדבר" מוגדר כמטלטלין, מקרקעין, זכות או טובת הנאה שמתקבלים ע"י מבצע העבירה תוך הצגת מצג שווא הגורם לנותן להאמין כי מתקיים בפניו, באופן מוטעה, מצג אמיתי. עבירות קבלת דבר במרמה הנן עבירות נפוצות תחת מסגרת עבריינות הצווארון הלבן.

משרד משרדנו מספק גם ייעוץ משפטי לחשוד בעבירות מתן טובות הונאה, ייעוץ משפטי בחקירה – עו"ד פלילי אדי אבינועם הוא בעל נסיון רב בניהול תיקי עבירות צווארון לבן פשוטים או מורכבים, שחלקם זכו להד תקשורתי, בינהם "גלגלי הכסף" – פרשיית הונאת המיליונים  מול המוסד לביטוח לאומי, כשלאחרונה התקבל הסדר טיעון בעניין לקוח משרדנו, איש ציבור בכיר, לפיו על אף כתב אישום התחלתי של לקיחת שוחד קבלת דבר במרמה הפרת אמונים ועוד, תיקו יסתיים בעבודות שירות בלבד ! פרשת "ישראל ביתנו" בעבירות השוחד שיוחסו לח"כ לשעבר, פאינה קירשנבאום ונציגי ציבור אחרים, שם הסתיים עניינו של לקוחנו אף הוא בעבודות שירות , ופרשת השחיתות הציבורית שיוחסה לח"כ דוד ביטן ואחרים, שם ייצג עו"ד אדי אבינועם את אחד היזמים המוחשדים במתן שוחד לקידום עניינים אישיים.

איך לבחור עו"ד פלילי לטיפול בתיקכם הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את עורך הדין הפלילי שיתאים לטיפול בעניינכם? לרוב המסתבכים לא יהיה שמץ של מושג... נקלעתם לסיטואציה ...קרא עוד

מחיקת הרשעה פלילית בתיק חמור.

, , , ,

בעקבות פנייתנו לנשיא המדינה, נשיא המדינה נענה לבקשתנו ומחק הרשעה פלילית שהפריעה מאד ללקוחנו בחייו המקצועיים והאישיים.

שירות לתועלת הציבור מאסר על תנאי וצו מבחן בלבד לעובדת בנק שגנבה 100 אלף ש"ח מהבנק בו עבדה

, , ,

בית המשפט השתכנע שלא להחמיר בענישה כפי שביקשה המדינה וקבע ענישה מקלה מאד של שירות לתועלת הציבור, צו מבחן ומאסר על תנאי בלבד בעבירת פשע של גניבה ממעביד - עובדת בנק שגנבה 100 אלף ש"ח ...קרא עוד

עבודות שירות למשה קליסקי, מבכירי עולם הספורט לשעבר, בעבירת שוחד בפרשת "ישראל ביתנו".

, , ,

http://www.posta.co.il/article/24341-%D7%A4%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%A4%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%A9%D7%A0%D7%91%D7%90%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%9F-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%95%D7%9A-%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%97%D7%93   טיעוניו של עו"ד פלילי אדי אבינועם התקבלו בבית המשפט המחוזי בתל אביב ובית המשפט נמנע מלהטיל מאסר בפועל על משה קליסקי למרות חומרת העבירות.

עו"ד פלילי אדי אבינועם בייצוג קצין משטרה בכיר בסגירת תיקו הפלילי, העברתו לדין משמעתי וסיום העניין בענישה מקלה מאד!

,

עו"ד פלילי אדי אבינועם בייצוג קצין משטרה בכיר בסגירת תיקו הפלילי, העברתו לדין משמעתי וסיום עניינו בענישה מקלה מאד!   לחצו על הכותרת על מנת לקרוא הכתבה באתר "פוסטה".

עו"ד פלילי אדי אבינועם – שחרור סלמאן עאמר, ראש מועצת ג'וליס, המואשם בעבירת רצח בכוונה תחילה.

, ,

עו"ד פלילי אדי אבינועם בשחרור סלמאן עאמר, ראש מועצת ג'וליס , המואשם ברצח בכוונה תחילה.