שחרור ממעצר – עורך דין פלילי אדי אבינועם – שחרור חשודים ממעצר – שחרור בערבות

שחרור ממעצר
שחרור ממעצר

עורך דין פלילי שחרור ממעצר – נעצרתם ואתם זקוקים לסיוע באמצעות עורך דין פלילי? אולי הקדמת שחרור ממעצר ?

הנחקר בתחנת המשטרה, יכול וימצא עצמו במהלך או בתום חקירתו במעמד בלתי נעים נוסף לחקירתו, בעודו עצור יזדקק להתערבות של עורך דין מעצרים ככל האפשר מוקדם בתהליך.

המשמעות של שחרור חשודים ממעצר היא כי קצין ממונה בתחנה עשוי לחתום על "אסמכתא לכליאה" לפיה הנחקר יימצא במעצר של עד 24 שעות במהלכן או עד תומן יוחלט אם שחרור עצור הוא רלוונטי בתנאים מגבילים כגון "מעצר בית", חתימה על ערבות או הפקדת מזומן או שמא ללא תנאים כלל, או שלהביא את הנחקר העצור בפני בית משפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של הנחקר במה שנקרא "מעצר ימים" לצרכי חקירה.

שחרור בערבות

שאלת השחרור בערבות תעלה כמעט בכל פעם אם הלקוח יהיה עצור בתחנת המשטרה כחשוד תחת אזהרה, הצורך של שחרור בערבות יעלה גם כאשר החשוד מובא לבית המשפט בבקשה להארכת מעצרו או כאשר החשוד הפך לנאשם שהוגש נגדו כתב אישום והמדינה מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו ; כלומר עד לסיום ההליכים בתיק העיקרי נגדו.

שחרור בערובה / שחרור בערבות של החשוד או הנאשם, בתחנת המשטרה ובבית המשפט , בהתאמה, יכול לכלול תנאים שונים ורבים : הפקדה כספית, ערבות עצמית וערבות צד ג' ( ערבויות בחתימה על כתב ערבות), מעצר בית מלא או חלקי בפיקוח או שלא בפיקוח, אי יצירת קשר ישיר או עקיף עם דמויות מסוימות ועוד.

קיימת חשיבות אדירה להתערבות מהירה של עו"ד פלילי שחרור ממעצר במאבק על שחרורו של החשוד או הנאשם ממעצר, שכן כושר ומרחב התמרון בהתנהלות עו"ד פלילי מול הרשויות השונות ; המשטרתית או התביעתית, רחב יותר כשהחשוד או הנאשם משוחררים ואינם עצורים. הבנתם לבד, אני משוכנע, מדוע קיימת סיבה נוספת מהותית לשכירת שירותי עו"ד פלילי כשנפתח תיק פלילי.

ניסיון רב במקרים של שחרור ממעצר

עורך דין פלילי שחרור ממעצר

הסתייעות בעורך דין פלילי שחרור ממעצר – היוועצות עימו בטרם חקירה ובמהלך החקירה לא רק שחיונית להגנת הנחקר אלא יכולה בפניית עו"ד הפלילי לקצין הממונה, בנסיבות מתאימות, בתום חקירת הנחקר תחת מעצרו ולהגיע להסכמות עם הגורמים המוסמכים על תנאי שחרורו של הנחקר במטרה להביא לידי השתחררות ממעצר.

משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם בעל ניסיון עשיר בטיפול במקרים של שחרור ממעצר בעבר ובהווה, בתיקי תקיפה ,גרימת חבלות ואיומים, כשמרבית הלקוחות הם אזרחים נורמטיביים – שההליך הפלילי נפל על ראשם כרעם ביום בהיר ונדרשה רגישות מיוחדת בטיפול המשפטי ומתוך חתירה לתוצאה המיטבית שתחזיר חייהם למסלול שקדם להליך הפלילי. דוגמאות מזעריות לתיקים שטיפלנו מובאות למטה.

משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם עו"ד מעצרים הוא בעל ניסיון רב ועשיר בייצוג מאות עצורים ושחרור ממעצר בינהם על עבירות צווארון לבן ומגוון עבירות שונות.

שחרור לקוח שלי בבית המשפט המחוזי למעצר בית בתיק תאונת דרכים קטלנית ו "פגע וברח" ושיבוש הליכי חקירה לאחר מכן....
גאים ושמחים להיות מדורגים גם השנה כאחד המשרדים המובילים במשפט הפלילי בישראל. אנחנו נמשיך לתת שירות משפטי מכל הלב ובמלוא...
הרצאה שלי בנושא "אלטרנטיבות להליך הפלילי" בכנס הארצי של עורכי הדין באילת מאי 2022 דברים שאמרתי מנקודת מבטי כסניגור פלילי...
לכבוד הוא לנו לזכות להיות מדורגים בדירוג היוקרתי של DUNS100 כמשרד עו"ד פלילי מהמובילים במשפט הפלילי במדינת ישראל על ידי...
סגירת תיק רצח   https://studio.youtube.com/video/XEjAsZiyes8/edit הפרקליטות לשמחתנו , סגרה את תיקו הפלילי של לקוחנו, שייחס לו עבירת רצח אשתו. נמנעה...
לכבוד הוא לי לשמש כיו"ר הוועדה לעניינים פליליים במחוז מרכז של עורכי הדין ולקחת חלק בפאנלים מקצועיים בתחום המשפט הפלילי.
לכבוד הוא לי במסגרת מקצועי, עו"ד פלילי, לשמש ולפעול כיו"ר ועדת עניינים פליליים לרווחת ולטובת חבריי עורכי הדין בייזום וקיום...
[fusion_text] מחזאי בן ה-94 נעצר בחשד לרצח אשתו כתבה ב ווינט הממצאים בזירה והדו"ח הפתולוגי: כך נעצר בן ה-94 בחשד...
בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את...
דילוג לתוכן