­

עבירות מין

עבירות מין אשמה או חשד בעבירות מין כגון עבירות הטרדה מינית, הטרדה מינית, הטרדות מיניות, מעשה מגונה, אינוס ומעשה סדום, על פי החוק הישראלי ,משתרעות על פני ספקטרום רחב של נסיבות, גיל הפוגע/ת וגיל הנפגע/ת, האם עסקינן בבעילה ממש או שמא "במעשים מגונים", מהותו של האירוע: ניצול מצב המונע התנגדות כגון חוסר הכרה של הנפגע/ת או שמא לקותו/ה השכלית וכו' וכן מהותו של העושה: בן משפחה או לא, קטין או בגיר, מטפל נפשי שהוא פסיכולוג, פסיכיאטר או עובד סוציאלי שקיים יחסי מין עם המטופלת שלו וכו'.
עבירות אלו הן מהחמורות ביותר בחוק הפלילי כשחלקן מחייב על פי חוק הטלת עונש מזערי מינימלי שלא יפחת מרבע העונש המקסימלי הקבוע לצד העבירה, באם יורשע מבצע עבירת המין.
טיפול בתיקי עבירות מין ע"י עו"ד פלילי לעבירות מין מחייב התמקצעות ושליטה בנבכי העבירות הללו בחקיקה ובפסיקה המתחדשת תדיר, הן בפן המהותי, הראייתי והפרוצדוראלי.

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם , עורך דין לעבירות מין,הוא בעל נסיון ורזומה עשיר בטיפול בתיקי עבירות מין, בעשרות מקרים, כשרבים קיבלו סיקור תקשורתי, בינהם, "אנס הכלות" במגזר החרדי, אי הרשעתו של פסיכולוג קליני מפורסם שביצע מעשים מגונים ב"סרוגייט", מטפלת מינית, שהיתה מטופלתו, עבודות שירות בלבד לבחור צעיר שבעל קטינה בת 13 והיה צפוי לענישה של שנים רבות בכלא ועוד תיקים רבים שהסתיימו בענישה מקלה או בזיכויים ! .עבירות מין הוא תחום ייחודי במשפט הפלילי המחייב שליטה מקצועית של עו"ד פלילי לעבירות מין. תוכלו להתרשם בהמשך ממספר תיקים שבהם טיפל עו"ד פלילי אדי אבינועם וזכו לסיקור תקשורתי.

סגירת תיק פלילי בעבירות מין חמורות בעקבות בקשה לסגירת תיק פלילי מטעם משרדנו.

, ,

חודשים של סיוט מתמשך עברו על לקוחנו, שנעצר ונחקר על ביצוע עבירות מין חמורות בבת משפחתו. בקשתנו לסגירת התיק הפלילי נגדו, התקבלה על ידי הפרקליטות.