//עורך דין פלילי אדי אבינועם – עבירות מין – אונס – תקיפה מינית – מעשה מגונה – הטרדה מינית
­

עורך דין פלילי אדי אבינועם – עבירות מין – אונס – תקיפה מינית – מעשה מגונה – הטרדה מינית

עבירות מין

עורך דין לעבירות מין

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם – ייצוג חשודים בעבירות מין / ייצוג נאשמים בעבירות מין –  אם חיפשתם עורך דין לפי ביטויים שהקשתם כגון: עורך דין לעבירות מין, אשמה או חשד בעבירות מין כגון עו"ד עבירות אונס, עבירות הטרדה מינית , עו"ד עבירות תקיפה מינית, הטרדה מינית, עו"ד הטרדות מיניות, עו"ד מעשה מגונה, עו"ד אינוס ומעשה סדום, הגנה משפטית הטרדה מינית, עורך דין עבירות מין, אז אכן הגעתם לעורך דין פלילי שעוסק בכך. על פי החוק הישראלי , עבירות אלה משתרעות על פני ספקטרום רחב של נסיבות, גיל הפוגע/ת וגיל הנפגע/ת, האם עסקינן בבעילה ממש או שמא "במעשים מגונים", מהותו של האירוע: ניצול מצב המונע התנגדות כגון חוסר הכרה של הנפגע/ת או שמא לקותו/ה השכלית וכו' וכן מהותו של העושה: בן משפחה או לא, קטין או בגיר, מטפל נפשי שהוא פסיכולוג, פסיכיאטר או עובד סוציאלי שקיים יחסי מין עם המטופלת שלו וכו'.
עבירות אלו הן מהחמורות ביותר בחוק הפלילי כשחלקן מחייב על פי חוק הטלת עונש מזערי מינימלי שלא יפחת מרבע העונש המקסימלי הקבוע לצד העבירה, באם יורשע מבצע עבירת המין.

עורך דין פלילי עבירות אונס

טיפול בתיקי עבירות מין ע"י עו"ד פלילי לעבירות מין מחייב התמקצעות ושליטה בנבכי העבירות הללו בחקיקה ובפסיקה המתחדשת תדיר, הן בפן המהותי, הראייתי והפרוצדוראלי.

משרדנו מנוסה ובעל ידע ולכן אנו הכתובת בכל האמור כאשר מדובר בעורך דין לעבירות מעשה מגונה, עורך דין לעבירות אונס, עורך דין למעשים מגונים, עורך דין להטרדה מינית, הגנה משפטית הטרדה מינית – ייצוג נאשמים בעבירות מין . לא כל עו"ד פלילי יהיה בעל הכישורים והידע הנדרש, הייחודיים לטיפול בתיקי עבירות מין.

ייעוץ משפטי לנחקר בהטרדות מיניות

הוזמנתם לחקירה בשל חשד להטרדה מינית? צרו קשר – עורך דין לעבירות מיניות – הגנה משפטית הטרדה מינית – עו"ד אדי אבינועם מעניק ייעוץ משפטי לנחקר בהטרדות מיניות, הגנה משפטית לחשודים בהטרדה מינית.

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם , עורך דין עבירות הטרדה מינית , עורך דין לעבירות מין, עורך דין לחשודים בעבירות הטרדה מינית, עורך דין פלילי – עבירות אונס, הוא בעל ניסיון ורזומה עשיר בטיפול בתיקי עבירות מין, במאות מקרים, כשרבים קיבלו סיקור תקשורתי, בינהם, "אנס הכלות" במגזר החרדי, אי הרשעתו של פסיכולוג קליני מפורסם שביצע מעשים מגונים ב"סרוגייט", מטפלת מינית, שהיתה מטופלתו, עבודות שירות בלבד לבחור צעיר שבעל קטינה בת 13 והיה צפוי לענישה של שנים רבות בכלא ועוד תיקים רבים שהסתיימו בענישה מקלה או בזיכויים ! עבירות מין הוא תחום ייחודי במשפט הפלילי המחייב שליטה מקצועית של עו"ד פלילי לעבירות מין. תוכלו להתרשם בהמשך ממספר תיקים שבהם טיפל עו"ד פלילי אדי אבינועם וזכו לסיקור תקשורתי. משרד עורך דין ייעוץ משפטי לחשוד בעבירות הטרדה מינית – ייעוץ משפטי לחשודים בעבירות הטרדה מינית – הגנה משפטית הטרדה מינית .

הרצאה בכנס עורכי הדין

אלטרנטיבות להליך הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

הרצאה שלי בנושא "אלטרנטיבות להליך הפלילי" בכנס הארצי של עורכי הדין באילת מאי 2022 דברים שאמרתי מנקודת מבטי כסניגור פלילי מזה 27 שנים, במסגרת הפאנל המשפטי בעניין ״אלטרנטיבות להליך הפלילי - המהפכה השקטה ״, שהתקיים ...קרא עוד

תיק פלילי שייחס ללקוחי הטרדה מינית, נסגר על ידי הפרקליטות בהמשך לבקשה לסגירת תיק פלילי מטעמנו.

,

לקוחי, בעל מקצוע חופשי, נחשד בביצוע עבירה של הטרדה מינית . נפתח נגדו תיק פלילי והוא היה בסכנה להגשת כתב אישום נגדו. בעקבות בקשה שהגשנו לסגירת התיק הפלילי נגדו לפרקליטות, התיק הפלילי נסגר והוא לא ...קרא עוד

מאמר

כתבה על מותו הטראגי של פנטה טרפה

, ,

כתבה במיינט בת ים על מותו הטראגי של הקצין המצטיין פנטה טרפה שנחשד באונס מותו של הקצין המצטיין מבת ים: "היה לו יותר עתיד מאשר עבר" מכריו של פנטה טרפה שמת השבוע בכלא רימונים, מנסים ...קרא עוד

דוגמה הממחישה החשיבות לשימוש בשירותי עו"ד פלילי מקצועי. סגירת תיק פלילי שייחס ללקוחנו עבירות מין חמורות.

, ,

האם אפשרי לסגור תיק פלילי חמור שמייחס לאדם כלשהוא ביצוע עבירת מין כלפי אחר/ת אתם אזרחים נורמטיביים. יצאתם לבלות עם בת זוג שהכרתם. סוף הערב הגיע והתקיימו יחסים אינטימיים, שמנקודת המבט שלכם היו בהסכמה מלאה. ...קרא עוד

איך לבחור עו"ד פלילי לטיפול בתיקכם הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את עורך הדין הפלילי שיתאים לטיפול בעניינכם? לרוב המסתבכים לא יהיה שמץ של מושג... נקלעתם לסיטואציה ...קרא עוד

סגירת תיק פלילי שייחס ללקוח משרדנו עבירות מעשים מגונים כנגד נוסעת במוניתו, בהיותו נהג מונית…

, , ,

כנגד לקוח משרדנו, נהג מונית במקצועו, עמד תיק פלילי חמור שייחס לו מעשים מגונים כלפי נוסעת במוניתו. בעקבות התערבותנו מול הפרקליטות, הצלחנו לשכנע בבקשתנו לסגור התיק כנגד הלקוח. התוצאה לפניכם - התיק הפלילי נסגר ונגנז.

סגירת תיק פלילי בעבירות מין חמורות בעקבות בקשה לסגירת תיק פלילי מטעם משרדנו.

, ,

חודשים של סיוט מתמשך עברו על לקוחנו, שנעצר ונחקר על ביצוע עבירות מין חמורות בבת משפחתו. בקשתנו לסגירת התיק הפלילי נגדו, התקבלה על ידי הפרקליטות.

דילוג לתוכן