­

עבירות מין

עבירות מין משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם – ייצוג חשודים או נאשמים בעבירות מין – אשמה או חשד בעבירות מין כגון עבירות אונס, עבירות הטרדה מינית , הטרדה מינית, הטרדות מיניות, מעשה מגונה, אינוס ומעשה סדום, על פי החוק הישראלי ,משתרעות על פני ספקטרום רחב של נסיבות, גיל הפוגע/ת וגיל הנפגע/ת, האם עסקינן בבעילה ממש או שמא "במעשים מגונים", מהותו של האירוע: ניצול מצב המונע התנגדות כגון חוסר הכרה של הנפגע/ת או שמא לקותו/ה השכלית וכו' וכן מהותו של העושה: בן משפחה או לא, קטין או בגיר, מטפל נפשי שהוא פסיכולוג, פסיכיאטר או עובד סוציאלי שקיים יחסי מין עם המטופלת שלו וכו'.
עבירות אלו הן מהחמורות ביותר בחוק הפלילי כשחלקן מחייב על פי חוק הטלת עונש מזערי מינימלי שלא יפחת מרבע העונש המקסימלי הקבוע לצד העבירה, באם יורשע מבצע עבירת המין.

עורך דין פלילי עבירות אונס

טיפול בתיקי עבירות מין ע"י עו"ד פלילי לעבירות מין מחייב התמקצעות ושליטה בנבכי העבירות הללו בחקיקה ובפסיקה המתחדשת תדיר, הן בפן המהותי, הראייתי והפרוצדוראלי. כשמדובר בתחום של ייצוג נאשמים בעבירות מין , לא כל עו"ד פלילי יהיה בעל הכישורים הייחודיים לטיפול בתיקי עבירות מין.

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם , עורך דין עבירות הטרדה מינית , עורך דין לעבירות מין, עורך דין לחשודים בעבירות הטרדה מינית, עורך דין פלילי – עבירות אונס, הוא בעל ניסיון ורזומה עשיר בטיפול בתיקי עבירות מין, במאות מקרים, כשרבים קיבלו סיקור תקשורתי, בינהם, "אנס הכלות" במגזר החרדי, אי הרשעתו של פסיכולוג קליני מפורסם שביצע מעשים מגונים ב"סרוגייט", מטפלת מינית, שהיתה מטופלתו, עבודות שירות בלבד לבחור צעיר שבעל קטינה בת 13 והיה צפוי לענישה של שנים רבות בכלא ועוד תיקים רבים שהסתיימו בענישה מקלה או בזיכויים ! עבירות מין הוא תחום ייחודי במשפט הפלילי המחייב שליטה מקצועית של עו"ד פלילי לעבירות מין. תוכלו להתרשם בהמשך ממספר תיקים שבהם טיפל עו"ד פלילי אדי אבינועם וזכו לסיקור תקשורתי. משרד עורך דין ייעוץ משפטי לחשוד בעבירות הטרדה מינית – ייעוץ משפטי לחשודים בעבירות הטרדה מינית .

דוגמה הממחישה החשיבות לשימוש בשירותי עו"ד פלילי מקצועי. סגירת תיק פלילי שייחס ללקוחנו עבירות מין חמורות.

, ,

האם אפשרי לסגור תיק פלילי חמור שמייחס לאדם כלשהוא ביצוע עבירת מין כלפי אחר/ת אתם אזרחים נורמטיביים. יצאתם לבלות עם בת זוג שהכרתם. סוף הערב הגיע והתקיימו יחסים אינטימיים, שמנקודת המבט שלכם היו בהסכמה מלאה. ...קרא עוד

איך לבחור עו"ד פלילי לטיפול בתיקכם הפלילי

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

בחירת עורך דין פלילי מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי וברור לכם שאתם צריכים עו"ד פלילי. איך תדעו לבחור את עורך הדין הפלילי שיתאים לטיפול בעניינכם? לרוב המסתבכים לא יהיה שמץ של מושג... נקלעתם לסיטואציה ...קרא עוד

סגירת תיק פלילי שייחס ללקוח משרדנו עבירות מעשים מגונים כנגד נוסעת במוניתו, בהיותו נהג מונית…

, , ,

כנגד לקוח משרדנו, נהג מונית במקצועו, עמד תיק פלילי חמור שייחס לו מעשים מגונים כלפי נוסעת במוניתו. בעקבות התערבותנו מול הפרקליטות, הצלחנו לשכנע בבקשתנו לסגור התיק כנגד הלקוח. התוצאה לפניכם - התיק הפלילי נסגר ונגנז.

סגירת תיק פלילי בעבירות מין חמורות בעקבות בקשה לסגירת תיק פלילי מטעם משרדנו.

, ,

חודשים של סיוט מתמשך עברו על לקוחנו, שנעצר ונחקר על ביצוע עבירות מין חמורות בבת משפחתו. בקשתנו לסגירת התיק הפלילי נגדו, התקבלה על ידי הפרקליטות.

דילוג לתוכן