סחיטה באיומים – עורך דין פלילי

סחיטה באיומים – עורך דין פלילי אדי אבינועם

משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם מספק הגנה משפטית לחשודים או נאשמים בעבירות של סחיטה באיומים .

עבירה של סחיטה באיומים הינה עבירה חמורה המוגדרת כעבירת פשע שלה 2 דרגות חומרה: סחיטה באיומים שלא הניבה פרי ועונשה עד 7 שנות מאסר, עבירת סחיטה באיומים שהניבה פרי שעונשה עד 9 שנות מאסר.

מהי סחיטה באיומים?

מהותה של עבירת סחיטה באיומים היא שימוש באיומים כלפי אדם אחר בין בכתב, בעל פה או בהתנהגות לפגוע בחירותו, רכושו פרנסתו שמו הטוב או בצנעת הפרט שלו או באיומים על אדם לפרסם, או להימנע מלפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר, או תוך הטלת אימה על אדם בדרך אחרת והכל כדי להניע אדם לעשות מעשה או להימנע מלעשות מעשה שהוא רשאי לעשותו.

תיקים רבים מסוג זה טופלו במשרד עו"ד פלילי אדי אבינועם.
אחד מהתיקים המפורסמים שבהם טיפל עו"ד פלילי אדי אבינועם וקיבלו סיקור תקשורתי היה תיק הסחיטה באיומים שיוחס ללקוח המשרד כנגד ראש עיריית ראשון לציון לשעבר, מר מאיר ניצן.

תיק זה התחיל בתיק סחיטה באיומים והסתיים במיתון כתב האישום לעבירת איומים קלה, עבירה מסוג עוון, במקום עבירת הסחיטה באיומים וסיום התיק באי הרשעה, ללא הכתמה פלילית של לקוחנו.

משרדנו מטפל ומנוסה בכל הקשור בתחומי אלימות קבלו ליווי והגנה משפטית על ידי עו"ד פלילי לעבירות אלו – טיפול, ייעוץ, ייצוג משפטי בתיקי עבירות סחיטה באיומים.

קו הגנה לעבירת סחיטה באיומים

הדקויות הקטנות לעיתים שבין עבירת אלימות אחת לחברתה יוצרות מגוון אפשרויות רחב לעו"ד פלילי מנוסה לתמרון קו ההגנה של הלקוח הנאשם בעבירות לתוצאה הרצויה ביותר האפשרית לאותו לקוח.

משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם לעבירות תקיפה ואלימות ,הוא בעל ניסיון משפטי רב בטיפול בסחיטה באיומים, אלימות במשפחה או תקיפה בנסיבות מחמירות ומאחוריו רקורד של טיפול במאות תיקי אלימות על כל גווניהן וסוגיהן כשרבים מאד הסתיימו באי הרשעה או בענישה מקלה.

אין במאמר זה כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי.

מאמרים תמונת רקע

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן