­

עבירות תקיפה ואלימות

עבירות תקיפה ואלימותעבירות התקיפה והאלימות הוגדרו בפסיקה עניפה של בתי המשפט השונים , בניצוח פסיקת בית המשפט העליון, כנגע מתפשט, אותו יש לעקור מן השורש.

כולנו ערים, חדשות לבקרים, לריבוי מקרי האלימות והתקיפה בארצנו. הן על רקע שימוש בדרך כמריבה אלימה בין נהגים, אלימות בתוך המשפחה, אלימות קטינים בינם לבין עצמם, תקיפת עובדי ציבור – אחיות, רופאים וכיו"ב במסגרת עיסוקם או עבודתם, תקיפות שוטרים וממלאי תפקידי אכיפה והרשימה עוד ארוכה. החשוד או הנאשם בעבירת אלימות או תקיפה קרוב לוודאי שיצטרך את שרותיו של עורך דין ונשאלת השאלה – האם בהכרח כל עורך דין או שדווקא עורך דין פלילי לעבירות תקיפה ואלימות.

עבירות התקיפה והאלימות כגון תקיפה הגורמת חבלה של ממש, חבלה חמורה, תקיפה בנסיבות מחמירות, פציעה או חבלה ברשלנות וכו' נבדלות זו מזו לא רק במחשבה הפלילית הלעיתים שונה הנדרשת לשם הרשעה בעבירה הספציפית ובמידת הנזק החבלתי שנגרם, אלא אף בתוצאה הענישתית המשתנה מהותית בין עבירת אלימות אחת לבין עבירת אלימות אחרת. מכאן ברור מדוע יש לפנות לקבלת שירות משפטי ממי שמתמחה במשפט הפלילי – עורך דין פלילי לעבירות תקיפה ואלימות.

הדקויות הקטנות לעיתים שבין עבירת אלימות אחת לחברתה יוצרות מגוון אפשרויות רחב לעו"ד פלילי מנוסה לתימרון קו ההגנה של הלקוח הנאשם בעבירת אלימות לתוצאה הרצויה ביותר האפשרית לאותו לקוח.

משרד עו"ד פלילי אדי אבינועם לעבירות תקיפה ואלימות ,הוא בעל נסיון משפטי רב בטיפול בתיקי אלימות  ומאחוריו רקורד של טיפול במאות תיקי אלימות על כל גווניהן וסוגיהן כשרבים מאד הסתיימו באי הרשעה או בענישה מקלה. 

סגירת תיק פלילי בעילת "היעדר אשמה" לאחר בקשה לסגירת תיק שמשרדנו הגיש.

, , , ,

תיקה הפלילי של לקוחתנו שייחס לה אלימות כלפי קטין נסגר בעילת היעדר אשמה בעקבות בקשה לסגירת תיק שהגשנו.

ביטול כתב אישום בתיק אלימות ואיומים קשים .

, , ,

אין תענוג וסיפוק גדולים יותר מביטול כתב אישום עבור לקוח חרד ומפוחד . ביטול כתב אישום וסגירת תיק פלילי שייחס ללקוחי עבירות אלימות ואיומים.

סגירת תיק איומים כלפי פקחית בעילת "היעדר אשמה".

, , , ,

פקחית עירייה הגישה תלונה במשטרה על לקוחנו בשל איומים קשים ובוטים כלפיה, תוצאת דו"ח תנועה שרשמה ללקוחנו. בעקבות בקשה לסגירת תיק שהגשנו בעניינו של הלקוח, השתכנעה המשטרה לסגור התיק הפלילי כנגד הלקוח בעילת "היעדר אשמה". ...קרא עוד

עו"ד פלילי בלחימה בלתי מתפשרת יכול לעיתים לשנות מציאות. ביטול מאסר בפועל והמרתו לעבודות שירות.

,

ביטול מאסר בפועל בערעור לבית המשפט המחוזי בתל אביב שייחס חבלה חמורה ל2 בליינים - גרימת שברים מרובים באפם ובארובת העין ועוד חבלות. ביטול מאסר בפועל והמרתו לעבודות שירות בתיק אלימות חמור במיוחד.